بسم الله الرحمن الرحیم:)

در برفی ترین سه شنبه ی بهمن ماه سال ۱۳۷۶ شمسی در دیار آذربایجان دیده به جهان گشوده ام:) روایت است هنگام تولد من ،مادرم در روستای پدرم بوده و هنگام انتقال ایشان به بیمارستان، خودروی حامل ما(! ) نزدیک بوده که زیر بهمن گیر کند ولی خب به خیر گذشته و قسمت بوده که صحیح و سالم پایم به کائنات باز شود!

خلاصه که تولد من با سختی های فراوانی همراه بوده است، با توجه به اینکه فرزند اول بودم و پدر و مادرمان در اوان زندگی مشترک خویش آه نیز در بساط نداشته اند تا ۵-۶ سالگی اوضاع خوبی را تجربه نکردیم ولی بعداز آن شکر خدا اوضاع بهتر شد...

روایات متعددی مبنی بر نشان دادن علاقه و استعداد به درس خواندن از دوران کودکیم وجود دارد! مثلا گفته می شود که در ۴سالگی پایتخت تمام کشور ها را حفظ بوده ام و از همان موقع  خط می نوشته ام و می توانستم بخوانم که همه ی این ها به تلاش های بی وقفه پدر و مادرم،برای آموزش من برمی گردد!جادارد از زحمات بی شائبه شان کمال تشکر و تقدیر را به جای بیاورم:))

دوران دبستان و راهنمایی را در مدرسه ای عادی دریکی از شهر های کوچک ایران گذراندم! سال سوم راهنمایی در آزمون تیزهوشان شرکت کرده و پذیرفته شدم و از آن زمان به عنوان یک سمپادی! به تحصیل ادامه دادم!

نهایتا در سال ۱۳۹۵ ، با یک رتبه سه رقمی منطقه ۳! از سد کنکور نیز عبور کرده و از بهمن ماه همین سال،به عنوان یک عدد دانشجوی علم طب مشغول به تحصیل می باشم!

با وجود شبکه های اجتماعی جدید،هنوز هم به وبلاگ نویسی و وبلاگ گردی علاقه مند می باشم! و در هیچ کدام از این شبکه ها به جز یکی فعالیتی ندارم!

در این وبلاگ سعی می کنم اتفاقات روزمره ام، دل نوشته هایم،و گاهی اوقات درباره اتفاقات اطرافم بنویسم. بار ها به این نتیجه رسیده ام که من بدون نوشتن هیچم!

تا به حال(خردادماه ۹۶ ) کتاب های غیر درسی زیادی نخوانده ام ولی بر آنم که اوقات فراغت خودرا بیشتر به مطالعه بپردازم!

علاقه مند به موسیقی کلاسیک، کاکائو،فیلم های پلیسی و اتوبیوگرافی ها هستم!

و در آخر بسیار ممنونم که فرای چیزهایی که نوشته ام سوال دیگری درباره من نمی پرسید ...

(لطفا سوالات دیگر خود را(غیرمرتبط با پست ها ) از طریق صفحه ارتباط با من مطرح کنید)